skip to Main Content

Adres:

Nida Kule Ataşehir, Barbaros Mh. Begonya Sk.

Ataşehir/İstanbul

Telefon
+90 216 510 70 45

GSM
+90 532 261 82 22

Email
info@kirmizierik.com.tr

+90 216 510 70 45 info@kirmizierik.com.tr
WhatsApp’dan Sonunda Dedirten Yenilik: Video Görüşme Özelliği

WhatsApp’dan sonunda dedirten yenilik: Video Görüşme Özelliği

WhatsApp kullanıcılarını mutlu edecek yeniliği ile karşımızda! WhatsApp video görüşme özelliğini devreye alıyor. Resmi blogundan dün yaptığı açıklamayla gelişmeyi duyuran WhatsApp, özelliği birkaç gün içinde tüm kullanıcılarına sunacağını açıklıyor.

248557321221616

WhatsApp’ın iOS, Android ve Windows Phone mobil uygulamalarına gelen/gelecek güncellemeyle birlikte kullanmaya başlayabileceğiniz özellik, görüntülü görüşme yapmanızı sağlıyor. WhatsApp’ın Mart 2015’te devreye aldığı sesli arama özelliğine benzer şekilde, tek butona dokunarak video çağrı başlatması mümkün hale geliyor. Görüşme sırasında telefonunuzun ön ya da arka kamerasını değiştirerek kullanmanız ya da çağrıyı bekletmeniz de sağlayacak yenilik tamamen kullanıcı dostu.

maxresdefault

WhatsApp’ın video arama özelliği doğrudan Skype ve FaceTime uygulamarına sıkı bir rakip oluyor. Hali hazırda 1 milyar kullanıcıyı geçen uygulamanın FaceTime’a göre çoklu platform desteği sunması ve Skype’a göre daha erişilebilir durumda olması önemli avantajlarıdır. WhatsApp açıklamasında video görüşmeyi yalnızca en pahalı akıllı telefonu satın alabilen ve iyi bir internet servisi olan kullanıcıların erişebildiği bir özellik olmaktan çıkarmak istediğini de söylüyor.

WhatsApp’a gelecek yeni güncelleme ile video görüşmesini kullanabilirsiniz. ‘’WhatsApp’dan görüntülü ara’’ devri başlıyor….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back To Top